Zespół Placówek Oświatowych Policzna – województwo mazowieckie

02.01.2017

Kompleksowa modernizacja pracowni komputerowej oraz biblioteki ICIM.

Pracownia odebrana w 2007 została doposażona w 13 komputerów z Windows 7 Professional. Oryginalny serwer nie był w stanie obsłużyć 23 komputerów, dlatego została wymieniona płyta główna, procesor i pamięć. Teraz serwer oparty na procesorze Intel i3, szybkiej pamięci DDR oraz dysku SDD z powodzeniem zarządza pracą całej pracowni. Wszystkie komputery przeszły przegląd i ponowną instalację systemów.
Na serwerze działa SBS edycja lato 2010.

Teraz nauczanie w pracowni stało się przyjemnością. Systemy są aktualne,
a komputery działają szybko.

Komputery w bibliotece nie nadawały się już do użytku. Dostarczyliśmy cztery kompletne zestawy Dell’a z systemem Windows 7 Professional.

Obecnie szkoła posiada sprzęt i oprogramowanie zapewniające wysoki poziom kształcenia.

1 2